KONTAKT

.

ORGANIZACIJA I PRODUKCIJA:
Otvoreni univerzitet
Trg Cara Jovana Nenada 15
24000 Subotica
+381 (0)24/554-600
board@palicfilmfestival.com

DIREKTOR:
Ilija Tatić
board@palicfilmfestival.com

AKREDITACIJE:
akreditacije@palicfilmfestival.com

DIREKTOR FESTIVALA:
Radoslav Zelenović
zelenovic.radoslav@yahoo.com

PROGRAMSKI DIREKTOR:
Miroslav Mogorović
mogorovic@artandpopcorn.com

UMETNIČKI DIREKTOR:
Nikolaj Nikitin
nikitin@filmplus.de

MARKETING I KOMUNIKACIJE:
Dejan Zvekić
zvekic.dejan@gmail.com

TEHNIČKI DIREKTOR:
Goran Dragaš
goran@palicfilmfestival.com

PROGRAM:
Ivona Iveljić
ivona@palicfilmfestival.com

SELEKTOR FESTIVALA:
Petar Mitrić
petar@palicfilmfestival.com

PR CENTAR:
Aleksandar Pavlić
aleksandar.pavlic@digimedia-pr.com

SLUŽBA ZA GOSTE:
Csilla Goli
csilla@palicfilmfestival.com

KOORDINATOR DIREKCIJE:
Martina Pletikosić
martina@palicfilmfestival.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn